Фільтр
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 390 грн.
від 1 390 грн.
Розмір—54
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
- 58
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Поліестер-28% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Поліестер-28% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Довжина рукава | 17,5 см |
| Довжина виробу | 58 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 93 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Довжина виробу | 123 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 30 см |
| Довжина виробу | 68 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват талії | 61 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина виробу | 37 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Довжина рукава | 62,5 см |
| Довжина виробу | 72 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Альпака-15% |
| Склад3 | Махер-10% |
| Склад4 | Поліамід-15% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Акрил-20% |
| Склад4 | Поліамід-15% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Бавовна-25% |
| Склад3 | Поліамід-5% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Довжина рукава | 20 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики

