Фільтр
| Обхват грудей | 76 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 84 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 60 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 60 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 60 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Бавовна-25% |
| Склад3 | Поліамід-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Бавовна-25% |
| Склад3 | Поліамід-5% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики

