Фільтр
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина рукава | 52 см |
| Довжина виробу | 149 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | 3/4, Цільнокроєний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
Розмір—50
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік

