Фільтр
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Віскоза-70% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Елегантний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 790 грн.
1 432 грн.
-20%
Економія 358 грн.
від 1 432 грн.
1 790 грн.
-20%
Економія 358 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік

