Фільтр
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина виробу | 83,5 см |
| Склад2 | Еластан-3% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
597 грн.
-70%
Економія 1 393 грн.
від 597 грн.
1 990 грн.
-70%
Економія 1 393 грн.
Розмір—50
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Бавовна-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 790 грн.
1 253 грн.
-30%
Економія 537 грн.
від 1 253 грн.
1 790 грн.
-30%
Економія 537 грн.
Розмір—50
- 42
- 44
- 46
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Довжина виробу | 62 см |
| Склад2 | Спандекс-70% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вшитий |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 194 грн.
-40%
Економія 796 грн.
від 1 194 грн.
1 990 грн.
-40%
Економія 796 грн.
Розмір—52
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 135,4 см |
| Довжина виробу | 88 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 90 см |
| Довжина виробу | 88 см |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Еластан-3% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Накладні |
| Підкладка | Відсутня |
| Пояс | Вставки з резинки |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Довжина виробу | 101 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Довжина виробу | 101 см |
| Склад2 | Шовк-35% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Прорізні у швах |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
745 грн.
-50%
Економія 745 грн.
від 745 грн.
1 490 грн.
-50%
Економія 745 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Жовтий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 83 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина виробу | 62 см |
| Склад2 | Шовк-35% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
1 390 грн.
1 090 грн.
-22%
Економія 300 грн.
від 1 090 грн.
1 390 грн.
-22%
Економія 300 грн.
Розмір—50
- 46
- 50
- 52
- 54
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 48 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
413 грн.
-30%
Економія 177 грн.
від 413 грн.
590 грн.
-30%
Економія 177 грн.
Розмір—42
- 42
- 50
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина виробу | 81 см |
| Склад2 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 490 грн.
1 192 грн.
-20%
Економія 298 грн.
від 1 192 грн.
1 490 грн.
-20%
Економія 298 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 93 см |
| Довжина виробу | 41 см |
| Склад2 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики

