Фільтр
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 60 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | За коліно |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 590 грн.
954 грн.
-40%
Економія 636 грн.
від 954 грн.
1 590 грн.
-40%
Економія 636 грн.
Розмір—48
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 89 см |
| Обхват стегон | 117 см |
| Довжина виробу | 55 см |
| Склад2 | Еластан-3% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 790 грн.
895 грн.
-50%
Економія 895 грн.
від 895 грн.
1 790 грн.
-50%
Економія 895 грн.
Розмір—54
- 42
- 44
- 50
- 52
- 54
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Діловий |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Клітинка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
298 грн.
-80%
Економія 1 192 грн.
від 298 грн.
1 490 грн.
-80%
Економія 1 192 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад2 | Поліестер-68% |
| Склад3 | Еластан-2% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Діловий |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Клітинка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
298 грн.
-80%
Економія 1 192 грн.
від 298 грн.
1 490 грн.
-80%
Економія 1 192 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 73 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 64 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | За коліно |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 290 грн.
516 грн.
-60%
Економія 774 грн.
від 516 грн.
1 290 грн.
-60%
Економія 774 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
- 46
- 50
- 52
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 97 см |
| Довжина виробу | 79 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Пояс | Притачний |
| Фасон | Спідниця олівець |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 290 грн.
490 грн.
-62%
Економія 800 грн.
від 490 грн.
1 290 грн.
-62%
Економія 800 грн.
Розмір—44
- 40
- 44
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина виробу | 84,5 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
472 грн.
-20%
Економія 118 грн.
від 472 грн.
590 грн.
-20%
Економія 118 грн.
Розмір—48
- 42
- 46
- 48
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 92,4 см |
| Довжина виробу | 72,5 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 090 грн.
590 грн.
-46%
Економія 500 грн.
від 590 грн.
1 090 грн.
-46%
Економія 500 грн.
Розмір—46
- 46
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік

