Фільтр
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 117 см |
| Довжина рукава | 31,5 см |
| Довжина виробу | 91,5 см |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики

