Фільтр
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 0 |
| Довжина виробу | 117 см |
| Склад1 | Поліестер-70% |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Лайкра-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Ацетат/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 790 грн.
260 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
від 260 грн.
1 790 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
Розмір—46
- 46
- 48
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 0 |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 0 |
| Довжина виробу | 85,5 см |
| Склад1 | Поліестер-70% |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Лайкра-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Ацетат/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 790 грн.
260 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
від 260 грн.
1 790 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
Розмір—46
- 42
- 44
- 46
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 91 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 94 см |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Лайкра-15% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 390 грн.
260 грн.
-81%
Економія 1 130 грн.
від 260 грн.
1 390 грн.
-81%
Економія 1 130 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 74 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Накладні |
| Рукав | Довгий втачний |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики

