Фільтр
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Довжина рукава | 25 см |
| Довжина виробу | 39 см |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 190 грн.
392 грн.
-67%
Економія 798 грн.
від 392 грн.
1 190 грн.
-67%
Економія 798 грн.
Розмір—50
- 40
- 50
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина виробу | 95 см |
| Склад2 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
1 790 грн.
859 грн.
-52%
Економія 931 грн.
від 859 грн.
1 790 грн.
-52%
Економія 931 грн.
Розмір—50
- 50
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 32,5 см |
| Довжина виробу | 122,5 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Ліхтарик |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 592 грн.
-20%
Економія 398 грн.
від 1 592 грн.
1 990 грн.
-20%
Економія 398 грн.
Розмір—42
- 40
- 42
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 100 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 490 грн.
392 грн.
-74%
Економія 1 098 грн.
від 392 грн.
1 490 грн.
-74%
Економія 1 098 грн.
Розмір—46
- 46
- 48
- 50
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина рукава | 54,2 см |
| Довжина виробу | 51,4 см |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний |
| Рукав | Довгий із спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
1 352 грн.
-52%
Економія 1 438 грн.
від 1 352 грн.
2 790 грн.
-52%
Економія 1 438 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 101 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват стегон | 107 см |
| Довжина виробу | 48 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
392 грн.
-50%
Економія 398 грн.
від 392 грн.
790 грн.
-50%
Економія 398 грн.
Розмір—48
- 48
- 50
Колір—Рожевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 190 грн.
392 грн.
-67%
Економія 798 грн.
від 392 грн.
1 190 грн.
-67%
Економія 798 грн.
Розмір—XS
- XS
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
890 грн.
498 грн.
-44%
Економія 392 грн.
від 498 грн.
890 грн.
-44%
Економія 392 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
890 грн.
498 грн.
-44%
Економія 392 грн.
від 498 грн.
890 грн.
-44%
Економія 392 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
890 грн.
427 грн.
-52%
Економія 463 грн.
від 427 грн.
890 грн.
-52%
Економія 463 грн.
Розмір—S
- S
- L
Колір—Коричневий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Короткий, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
790 грн.
312 грн.
-61%
Економія 478 грн.
від 312 грн.
790 грн.
-61%
Економія 478 грн.
Розмір—XS
- XS
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Горошок |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
790 грн.
505 грн.
-36%
Економія 285 грн.
від 505 грн.
790 грн.
-36%
Економія 285 грн.
Розмір—XS
- XS
- L
Колір—Коричневий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина виробу | 95 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Фасон | Завужені до низу |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
1 192 грн.
-20%
Економія 298 грн.
від 1 192 грн.
1 490 грн.
-20%
Економія 298 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 67 см |
| Обхват стегон | 89 см |
| Довжина виробу | 41,5 см |
| Склад2 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 090 грн.
523 грн.
-52%
Економія 567 грн.
від 523 грн.
1 090 грн.
-52%
Економія 567 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 90 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
1 352 грн.
-20%
Економія 338 грн.
від 1 352 грн.
1 690 грн.
-20%
Економія 338 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
834 грн.
-44%
Економія 656 грн.
від 834 грн.
1 490 грн.
-44%
Економія 656 грн.
Розмір—48
- 48
- 52
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват стегон | 144 см |
| Довжина рукава | 46 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Реглан |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
715 грн.
-52%
Економія 775 грн.
від 715 грн.
1 490 грн.
-52%
Економія 775 грн.
Розмір—54
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 131 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Нейлон-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 990 грн.
712 грн.
-64%
Економія 1 278 грн.
від 712 грн.
1 990 грн.
-64%
Економія 1 278 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік

