Фільтр
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Акрил-20% |
| Склад4 | Поліамід-15% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Бавовна-25% |
| Склад3 | Поліамід-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Бавовна-25% |
| Склад3 | Поліамід-5% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 93 см |
| Обхват стегон | 117 см |
| Довжина виробу | 120 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Довжина рукава | 17,5 см |
| Довжина виробу | 58 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав, Подовжена лінія плеча |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 172 см |
| Довжина виробу | 136 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 93 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Довжина виробу | 123 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Довжина виробу | 96 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 83 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 123 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Довжина рукава | 30,3 см |
| Довжина виробу | 46 см |
| Склад2 | Бавовна-35% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | До ліктя, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 84 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 41 см |
| Довжина виробу | 78 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Mix |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Накладні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | 3/4, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Довжина виробу | 110 см |
| Склад2 | Віскоза-50% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики

