Фільтр
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 103,2 см |
| Довжина виробу | 129 см |
| Склад2 | Бавовна-40% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 690 грн.
2 152 грн.
-20%
Економія 538 грн.
від 2 152 грн.
2 690 грн.
-20%
Економія 538 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина рукава | 81 см |
| Довжина виробу | 61 см |
| Склад2 | Коттон-30% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Реглан |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
1 090 грн.
523 грн.
-52%
Економія 567 грн.
від 523 грн.
1 090 грн.
-52%
Економія 567 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 97 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
1 192 грн.
-20%
Економія 298 грн.
від 1 192 грн.
1 490 грн.
-20%
Економія 298 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Жовтий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Спідня сукня комбінація |
| Рукав | 3/4, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
955 грн.
-52%
Економія 1 035 грн.
від 955 грн.
1 990 грн.
-52%
Економія 1 035 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | Пояс з резинкою на кулісці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Довжина виробу | 42,5 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 109 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 101 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Тропічний |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Довжина виробу | 49 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 190 грн.
952 грн.
-20%
Економія 238 грн.
від 952 грн.
1 190 грн.
-20%
Економія 238 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Поліестер-60% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 113 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина виробу | 55 см |
| Склад2 | Віскоза-10% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
1 290 грн.
619 грн.
-52%
Економія 671 грн.
від 619 грн.
1 290 грн.
-52%
Економія 671 грн.
Розмір—52
- 44
- 52
- 56
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 52,3 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 090 грн.
610 грн.
-44%
Економія 480 грн.
від 610 грн.
1 090 грн.
-44%
Економія 480 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина рукава | 53,8 см |
| Довжина виробу | 137 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | 3/4, Цільнокроєний |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 890 грн.
1 156 грн.
-60%
Економія 1 734 грн.
від 1 156 грн.
2 890 грн.
-60%
Економія 1 734 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 090 грн.
763 грн.
-30%
Економія 327 грн.
від 763 грн.
1 090 грн.
-30%
Економія 327 грн.
Розмір—50
- 42
- 44
- 46
- 50
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Тропічний |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | 3/4, Цільнокроєний |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 890 грн.
1 156 грн.
-60%
Економія 1 734 грн.
від 1 156 грн.
2 890 грн.
-60%
Економія 1 734 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Довжина виробу | 54 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Район-28% |
| Склад4 | Спандекс-2% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
946 грн.
-44%
Економія 744 грн.
від 946 грн.
1 690 грн.
-44%
Економія 744 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

