Фільтр
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 690 грн.
від 1 690 грн.
Розмір—54
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 94 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 119 см |
| Довжина рукава | 18 см |
| Довжина виробу | 89 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 105 см |
| Довжина виробу | 67,5 см |
| Склад2 | Віскоза-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Довжина виробу | 63 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват талії | 73 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина виробу | 78 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Бавовна-35% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
2 490 грн.
від 2 490 грн.
Розмір—54
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 62 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики

