Фільтр
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 92,4 см |
| Довжина виробу | 72,5 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 090 грн.
590 грн.
-46%
Економія 500 грн.
від 590 грн.
1 090 грн.
-46%
Економія 500 грн.
Розмір—46
- 46
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват стегон | 93 см |
| Довжина виробу | 47,5 см |
| Склад1 | Ацетат-50% |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
490 грн.
-38%
Економія 300 грн.
від 490 грн.
790 грн.
-38%
Економія 300 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 87 см |
| Обхват стегон | 99 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 97 см |
| Склад1 | Віскоза-50% |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 390 грн.
490 грн.
-65%
Економія 900 грн.
від 490 грн.
1 390 грн.
-65%
Економія 900 грн.
Розмір—48
- 48
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Обхват стегон | 91 см |
| Довжина рукава | 57 см |
| Довжина виробу | 92 см |
| Склад1 | Віскоза-50% |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 390 грн.
490 грн.
-65%
Економія 900 грн.
від 490 грн.
1 390 грн.
-65%
Економія 900 грн.
Розмір—44
- 44
- 48
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина рукава | 33 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад1 | Віскоза-95% |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
390 грн.
-34%
Економія 200 грн.
від 390 грн.
590 грн.
-34%
Економія 200 грн.
Розмір—44
- 44
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 0 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина рукава | 23,1 см |
| Довжина виробу | 57 см |
| Склад1 | Віскоза-95% |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Цільнокрійний |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
590 грн.
390 грн.
-34%
Економія 200 грн.
від 390 грн.
590 грн.
-34%
Економія 200 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 0 |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 0 |
| Довжина виробу | 85,5 см |
| Склад1 | Поліестер-70% |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Лайкра-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Ацетат/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 790 грн.
260 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
від 260 грн.
1 790 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
Розмір—46
- 42
- 44
- 46
- 48
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік

