Фільтр
| Склад2 | Нейлон-20% |
| Склад3 | Бавовна-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Врізні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
5 890 грн.
3 298 грн.
-44%
Економія 2 592 грн.
від 3 298 грн.
5 890 грн.
-44%
Економія 2 592 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 87 см |
| Обхват талії | 83 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина рукава | 61,5 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліакрил-25% |
| Склад3 | Вовна-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 435 грн.
-52%
Економія 1 555 грн.
від 1 435 грн.
2 990 грн.
-52%
Економія 1 555 грн.
Розмір—44
- 44
- 46
- 50
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Нейлон-20% |
| Склад3 | Бавовна-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Врізні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
5 890 грн.
2 827 грн.
-52%
Економія 3 063 грн.
від 2 827 грн.
5 890 грн.
-52%
Економія 3 063 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 109 см |
| Довжина виробу | 35 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 290 грн.
1 032 грн.
-20%
Економія 258 грн.
від 1 032 грн.
1 290 грн.
-20%
Економія 258 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Сезон | Осінь, Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
490 грн.
392 грн.
-20%
Економія 98 грн.
від 392 грн.
490 грн.
-20%
Економія 98 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 62 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 690 грн.
2 361 грн.
-36%
Економія 1 329 грн.
від 2 361 грн.
3 690 грн.
-36%
Економія 1 329 грн.
Розмір—48
- 48
- 50
- 52
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 913 грн.
-36%
Економія 1 077 грн.
від 1 913 грн.
2 990 грн.
-36%
Економія 1 077 грн.
Розмір—L
- L
- XL
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 49 см |
| Довжина виробу | 93 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Реглан |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 090 грн.
1 730 грн.
-44%
Економія 1 360 грн.
від 1 730 грн.
3 090 грн.
-44%
Економія 1 360 грн.
Розмір—S
- S
- M
- L
- XL
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 394 грн.
-44%
Економія 1 096 грн.
від 1 394 грн.
2 490 грн.
-44%
Економія 1 096 грн.
Розмір—S
- S
- XL
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина рукава | 50 см |
| Довжина виробу | 72 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 657 грн.
-36%
Економія 933 грн.
від 1 657 грн.
2 590 грн.
-36%
Економія 933 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 226 грн.
-44%
Економія 964 грн.
від 1 226 грн.
2 190 грн.
-44%
Економія 964 грн.
Розмір—XL
- XL
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина виробу | 111 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 226 грн.
-44%
Економія 964 грн.
від 1 226 грн.
2 190 грн.
-44%
Економія 964 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина виробу | 111 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 051 грн.
-52%
Економія 1 139 грн.
від 1 051 грн.
2 190 грн.
-52%
Економія 1 139 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина виробу | 111 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 051 грн.
-52%
Економія 1 139 грн.
від 1 051 грн.
2 190 грн.
-52%
Економія 1 139 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина виробу | 111 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 226 грн.
-44%
Економія 964 грн.
від 1 226 грн.
2 190 грн.
-44%
Економія 964 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 50 см |
| Довжина виробу | 66 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 657 грн.
-36%
Економія 933 грн.
від 1 657 грн.
2 590 грн.
-36%
Економія 933 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 129 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Довжина рукава | 47 см |
| Довжина виробу | 73 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 690 грн.
1 506 грн.
-44%
Економія 1 184 грн.
від 1 506 грн.
2 690 грн.
-44%
Економія 1 184 грн.
Розмір—XL
- XL
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік

