Фільтр
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Вовна-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | До ліктя, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 70 см |
| Довжина рукава | 15 см |
| Довжина виробу | 51 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | До ліктя, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 59,3 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Обхват стегон | 97 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 88,5 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Розширений до низу |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Короткий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 97 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 97 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
Характеристики
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина рукава | 48 см |
| Довжина виробу | 54 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 52 см |
| Довжина виробу | 60,1 см |
| Склад2 | Вовна-15% |
| Склад3 | Спандекс-15% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

