Фільтр
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 35 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
890 грн.
623 грн.
-30%
Економія 267 грн.
від 623 грн.
890 грн.
-30%
Економія 267 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік

