Фільтр
| Обхват грудей | 91 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 490 грн.
2 590 грн.
-26%
Економія 900 грн.
від 2 590 грн.
3 490 грн.
-26%
Економія 900 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
390 грн.
-34%
Економія 200 грн.
від 390 грн.
590 грн.
-34%
Економія 200 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина рукава | 21,5 см |
| Довжина виробу | 66 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | До ліктя, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 790 грн.
1 290 грн.
-28%
Економія 500 грн.
від 1 290 грн.
1 790 грн.
-28%
Економія 500 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 59,1 см |
| Склад2 | Ацетат-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Короткий, Подовжена лінія плеча |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
1 190 грн.
-20%
Економія 300 грн.
від 1 190 грн.
1 490 грн.
-20%
Економія 300 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 109 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Тропічний |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Прорізні у швах |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
2 090 грн.
1 672 грн.
-20%
Економія 418 грн.
від 1 672 грн.
2 090 грн.
-20%
Економія 418 грн.
Розмір—46
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
3 190 грн.
2 590 грн.
-19%
Економія 600 грн.
від 2 590 грн.
3 190 грн.
-19%
Економія 600 грн.
Розмір—42
- 42
- 48
- 50
Колір—Зелений
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 67 см |
| Склад2 | Нейлон-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
1 690 грн.
-39%
Економія 1 100 грн.
від 1 690 грн.
2 790 грн.
-39%
Економія 1 100 грн.
Розмір—52
- 42
- 50
- 52
- 54
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Довжина рукава | 34 см |
| Довжина виробу | 72 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 590 грн.
-39%
Економія 1 000 грн.
від 1 590 грн.
2 590 грн.
-39%
Економія 1 000 грн.
Розмір—54
- 50
- 52
- 54
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 84,8 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
1 790 грн.
-38%
Економія 1 100 грн.
від 1 790 грн.
2 890 грн.
-38%
Економія 1 100 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 99 см |
| Довжина виробу | 106 см |
| Склад2 | Поліестер-15% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 533 грн.
-30%
Економія 657 грн.
від 1 533 грн.
2 190 грн.
-30%
Економія 657 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина рукава | 15,3 см |
| Довжина виробу | 52 см |
| Склад2 | Поліестер-15% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Накладні |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 390 грн.
973 грн.
-30%
Економія 417 грн.
від 973 грн.
1 390 грн.
-30%
Економія 417 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 99 см |
| Довжина виробу | 65,5 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Нейлон-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 791 грн.
-10%
Економія 199 грн.
від 1 791 грн.
1 990 грн.
-10%
Економія 199 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Довжина рукава | 15 см |
| Довжина виробу | 123,9 см |
| Склад2 | Поліестер-15% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 743 грн.
-30%
Економія 747 грн.
від 1 743 грн.
2 490 грн.
-30%
Економія 747 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 101,4 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 790 грн.
-40%
Економія 1 200 грн.
від 1 790 грн.
2 990 грн.
-40%
Економія 1 200 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 52
Колір—Червоний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Довжина рукава | 33 см |
| Довжина виробу | 126 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 490 грн.
2 390 грн.
-32%
Економія 1 100 грн.
від 2 390 грн.
3 490 грн.
-32%
Економія 1 100 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 33 см |
| Довжина виробу | 65 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Нейлон-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 790 грн.
1 890 грн.
-32%
Економія 900 грн.
від 1 890 грн.
2 790 грн.
-32%
Економія 900 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
- 46
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 89,2 см |
| Довжина рукава | 55 см |
| Довжина виробу | 64,9 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Елегантний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Геометричний |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 490 грн.
-40%
Економія 1 000 грн.
від 1 490 грн.
2 490 грн.
-40%
Економія 1 000 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Коричневий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
2 290 грн.
1 790 грн.
-22%
Економія 500 грн.
від 1 790 грн.
2 290 грн.
-22%
Економія 500 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

