Фільтр
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина рукава | 64 см |
| Довжина виробу | 90 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики
4 090 грн.
3 272 грн.
-20%
Економія 818 грн.
від 3 272 грн.
4 090 грн.
-20%
Економія 818 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Обхват стегон | 97 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 88,5 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Розширений до низу |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 190 грн.
2 552 грн.
-20%
Економія 638 грн.
від 2 552 грн.
3 190 грн.
-20%
Економія 638 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 58 см |
| Довжина виробу | 120 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 490 грн.
2 443 грн.
-30%
Економія 1 047 грн.
від 2 443 грн.
3 490 грн.
-30%
Економія 1 047 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина рукава | 49 см |
| Довжина виробу | 95 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Елегантний |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | 3/4, Ліхтарик |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 554 грн.
-40%
Економія 1 036 грн.
від 1 554 грн.
2 590 грн.
-40%
Економія 1 036 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Зелений
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина рукава | 72 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Цільнокроєний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
5 190 грн.
4 152 грн.
-20%
Економія 1 038 грн.
від 4 152 грн.
5 190 грн.
-20%
Економія 1 038 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Довжина рукава | 55 см |
| Довжина виробу | 130 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 790 грн.
3 032 грн.
-20%
Економія 758 грн.
від 3 032 грн.
3 790 грн.
-20%
Економія 758 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь, Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 93 см |
| Обхват талії | 89 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 47 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Поліестер |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 990 грн.
3 192 грн.
-20%
Економія 798 грн.
від 3 192 грн.
3 990 грн.
-20%
Економія 798 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 95 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Поліестер |
| Пояс | Притачний на резинці |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 790 грн.
1 953 грн.
-30%
Економія 837 грн.
від 1 953 грн.
2 790 грн.
-30%
Економія 837 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 87 см |
| Довжина рукава | 68 см |
| Довжина виробу | 57 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики
3 290 грн.
2 303 грн.
-30%
Економія 987 грн.
від 2 303 грн.
3 290 грн.
-30%
Економія 987 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики
3 590 грн.
2 872 грн.
-20%
Економія 718 грн.
від 2 872 грн.
3 590 грн.
-20%
Економія 718 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 93 см |
| Обхват талії | 89 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 47 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Склад3 | Поліестер-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Поліестер |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 990 грн.
3 192 грн.
-20%
Економія 798 грн.
від 3 192 грн.
3 990 грн.
-20%
Економія 798 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 107 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Склад3 | Поліестер-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина рукава | 48 см |
| Довжина виробу | 54 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 690 грн.
2 152 грн.
-20%
Економія 538 грн.
від 2 152 грн.
2 690 грн.
-20%
Економія 538 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Довжина рукава | 40 см |
| Довжина виробу | 175 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Бавовна-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Прорізні у швах |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 590 грн.
2 513 грн.
-30%
Економія 1 077 грн.
від 2 513 грн.
3 590 грн.
-30%
Економія 1 077 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина рукава | 72 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Цільнокроєний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
5 190 грн.
4 152 грн.
-20%
Економія 1 038 грн.
від 4 152 грн.
5 190 грн.
-20%
Економія 1 038 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Довжина рукава | 131 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
4 490 грн.
3 592 грн.
-20%
Економія 898 грн.
від 3 592 грн.
4 490 грн.
-20%
Економія 898 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
2 392 грн.
-20%
Економія 598 грн.
від 2 392 грн.
2 990 грн.
-20%
Економія 598 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

