Фільтр
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина виробу | 108 см |
| Склад2 | Льон-35% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Присутні |
| Пояс | Пояс притачний з резинкою по спинці |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
1 352 грн.
-20%
Економія 338 грн.
від 1 352 грн.
1 690 грн.
-20%
Економія 338 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина виробу | 132 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
1 512 грн.
-20%
Економія 378 грн.
від 1 512 грн.
1 890 грн.
-20%
Економія 378 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 190 грн.
2 552 грн.
-20%
Економія 638 грн.
від 2 552 грн.
3 190 грн.
-20%
Економія 638 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 58,8 см |
| Склад2 | Ацетат-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Короткий, Подовжена лінія плеча |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 190 грн.
952 грн.
-20%
Економія 238 грн.
від 952 грн.
1 190 грн.
-20%
Економія 238 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина рукава | 11 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Короткий, Крильце |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
1 512 грн.
-20%
Економія 378 грн.
від 1 512 грн.
1 890 грн.
-20%
Економія 378 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 69 см |
| Довжина рукава | 36 см |
| Довжина виробу | 138 см |
| Склад2 | Нейлон-40% |
| Сезон | Весна, Літо, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Ліхтарик |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 590 грн.
2 872 грн.
-20%
Економія 718 грн.
від 2 872 грн.
3 590 грн.
-20%
Економія 718 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 132 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
1 512 грн.
-20%
Економія 378 грн.
від 1 512 грн.
1 890 грн.
-20%
Економія 378 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 105 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 690 грн.
2 152 грн.
-20%
Економія 538 грн.
від 2 152 грн.
2 690 грн.
-20%
Економія 538 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 190 грн.
2 552 грн.
-20%
Економія 638 грн.
від 2 552 грн.
3 190 грн.
-20%
Економія 638 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 91 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 890 грн.
2 312 грн.
-20%
Економія 578 грн.
від 2 312 грн.
2 890 грн.
-20%
Економія 578 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Весна-Літо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
390 грн.
312 грн.
-20%
Економія 78 грн.
від 312 грн.
390 грн.
-20%
Економія 78 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 66 см |
| Склад2 | Бавовна-35% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 290 грн.
1 832 грн.
-20%
Економія 458 грн.
від 1 832 грн.
2 290 грн.
-20%
Економія 458 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина рукава | 21,5 см |
| Довжина виробу | 66 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | До ліктя, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 290 грн.
1 032 грн.
-20%
Економія 258 грн.
від 1 032 грн.
1 290 грн.
-20%
Економія 258 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина рукава | 20 см |
| Довжина виробу | 121 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Короткий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 992 грн.
-20%
Економія 498 грн.
від 1 992 грн.
2 490 грн.
-20%
Економія 498 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 52
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 58,8 см |
| Склад2 | Ацетат-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Короткий, Подовжена лінія плеча |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 190 грн.
952 грн.
-20%
Економія 238 грн.
від 952 грн.
1 190 грн.
-20%
Економія 238 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
2 590 грн.
2 072 грн.
-20%
Економія 518 грн.
від 2 072 грн.
2 590 грн.
-20%
Економія 518 грн.
Розмір—42
- 42
- 48
- 50
- 52
Колір—Зелений
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 67 см |
| Склад2 | Нейлон-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 190 грн.
1 752 грн.
-20%
Економія 438 грн.
від 1 752 грн.
2 190 грн.
-20%
Економія 438 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Довжина рукава | 34 см |
| Довжина виробу | 72 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 090 грн.
1 672 грн.
-20%
Економія 418 грн.
від 1 672 грн.
2 090 грн.
-20%
Економія 418 грн.
Розмір—54
- 50
- 52
- 54
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік

