Фільтр
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Довжина рукава | 61 см |
| Довжина виробу | 104 см |
| Склад2 | Поліестер-25% |
| Склад3 | Спандекс-15% |
| Склад4 | Коттон-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий втачний |
| Фасон | Приталений |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 290 грн.
-48%
Економія 1 200 грн.
від 1 290 грн.
2 490 грн.
-48%
Економія 1 200 грн.
Розмір—44
- 44
Колір—Червоний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина виробу | 110 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина виробу | 110 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Склад3 | Спандекс-2% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 790 грн.
1 253 грн.
-30%
Економія 537 грн.
від 1 253 грн.
1 790 грн.
-30%
Економія 537 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

