Фільтр
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Ялинка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Розширений до низу |
| Подія | Святковий |
Характеристики
1 990 грн.
1 194 грн.
-40%
Економія 796 грн.
від 1 194 грн.
1 990 грн.
-40%
Економія 796 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 93 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина рукава | 59 см |
| Довжина виробу | 119,5 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Накладні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 59 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Гусяча лапка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
2 093 грн.
-30%
Економія 897 грн.
від 2 093 грн.
2 990 грн.
-30%
Економія 897 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Довжина виробу | 124 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 490 грн.
2 443 грн.
-30%
Економія 1 047 грн.
від 2 443 грн.
3 490 грн.
-30%
Економія 1 047 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
2 392 грн.
-20%
Економія 598 грн.
від 2 392 грн.
2 990 грн.
-20%
Економія 598 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Святковий |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
| Обхват грудей | 93 см |
| Обхват талії | 77 см |
| Довжина рукава | 32 см |
| Довжина виробу | 87 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Розширений до низу |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
1 912 грн.
-20%
Економія 478 грн.
від 1 912 грн.
2 390 грн.
-20%
Економія 478 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 107 см |
| Обхват талії | 103 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина виробу | 89 см |
| Склад2 | Поліестер-60% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 114 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 290 грн.
1 145 грн.
-50%
Економія 1 145 грн.
від 1 145 грн.
2 290 грн.
-50%
Економія 1 145 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Довжина рукава | 11 см |
| Довжина виробу | 92 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Короткий, Крильце |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 11 см |
| Довжина виробу | 88 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Короткий, Крильце |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
від 1 690 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина рукава | 11 см |
| Довжина виробу | 88 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Короткий, Крильце |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват талії | 73 см |
| Довжина рукава | 32 см |
| Довжина виробу | 87 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Горошок |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Розширений до низу |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
1 912 грн.
-20%
Економія 478 грн.
від 1 912 грн.
2 390 грн.
-20%
Економія 478 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 79,2 см |
| Довжина виробу | 127 см |
| Склад2 | Бавовна-40% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Короткий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Спідня сукня комбінація |
| Рукав | 3/4, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 194 грн.
-40%
Економія 796 грн.
від 1 194 грн.
1 990 грн.
-40%
Економія 796 грн.
Розмір—44
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина виробу | 86 см |
| Склад2 | Поліестер-60% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина рукава | 53,8 см |
| Довжина виробу | 137 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | 3/4, Цільнокроєний |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 890 грн.
1 445 грн.
-50%
Економія 1 445 грн.
від 1 445 грн.
2 890 грн.
-50%
Економія 1 445 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | 3/4, Цільнокроєний |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 890 грн.
1 445 грн.
-50%
Економія 1 445 грн.
від 1 445 грн.
2 890 грн.
-50%
Економія 1 445 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

