Фільтр
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 73 см |
| Довжина виробу | 133 см |
| Склад2 | Нейлон-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Довжина виробу | 123 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Довжина рукава | 40 см |
| Довжина виробу | 175 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Бавовна-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Прорізні у швах |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Довжина рукава | 72 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Рослинний принт |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Цільнокроєний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Довжина рукава | 53 см |
| Довжина виробу | 131 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
4 490 грн.
від 4 490 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Довжина виробу | 134 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Довжина рукава | 131 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Довжина рукава | 40 см |
| Довжина виробу | 175 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Прорізні у швах |
| Пояс | Вшитий |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват стегон | 111 см |
| Довжина виробу | 81 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Обхват стегон | 97 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 88,5 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Розширений до низу |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 110 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 96 см |
| Довжина виробу | 90 см |
| Склад2 | Ацетат-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 34 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 590 грн.
від 3 590 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 109 см |
| Обхват стегон | 109 см |
| Довжина рукава | 23 см |
| Довжина виробу | 68,5 см |
| Склад2 | Віскоза-35% |
| Склад3 | Бавовна-20% |
| Склад4 | Нейлон-15% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 190 грн.
1 752 грн.
-20%
Економія 438 грн.
від 1 752 грн.
2 190 грн.
-20%
Економія 438 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 109 см |
| Обхват стегон | 109 см |
| Довжина рукава | 23 см |
| Довжина виробу | 68,5 см |
| Склад2 | Віскоза-35% |
| Склад3 | Бавовна-20% |
| Склад4 | Нейлон-15% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий |
Характеристики
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 110 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 290 грн.
1 832 грн.
-20%
Економія 458 грн.
від 1 832 грн.
2 290 грн.
-20%
Економія 458 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Довжина рукава | 42 см |
| Довжина виробу | 95 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | За коліно |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики

