Фільтр
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Довжина рукава | 68 см |
| Довжина виробу | 80 см |
| Склад2 | Коттон-30% |
| Склад3 | Поліестер-30% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
890 грн.
490 грн.
-45%
Економія 400 грн.
від 490 грн.
890 грн.
-45%
Економія 400 грн.
Розмір—48
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Рожевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 135 см |
| Обхват стегон | 154 см |
| Довжина рукава | 62,5 см |
| Довжина виробу | 94 см |
| Склад2 | Еластан-5% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 290 грн.
790 грн.
-39%
Економія 500 грн.
від 790 грн.
1 290 грн.
-39%
Економія 500 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 89,6 см |
| Обхват талії | 83,6 см |
| Обхват стегон | 91,6 см |
| Довжина виробу | 93 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 090 грн.
654 грн.
-40%
Економія 436 грн.
від 654 грн.
1 090 грн.
-40%
Економія 436 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
Колір—Жовтий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 123 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Довжина рукава | 62,5 см |
| Довжина виробу | 94 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 290 грн.
790 грн.
-39%
Економія 500 грн.
від 790 грн.
1 290 грн.
-39%
Економія 500 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 74 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 84 см |
| Довжина рукава | 59 см |
| Довжина виробу | 98 см |
| Склад2 | Бавовна-35% |
| Склад3 | Металева нитка-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 090 грн.
490 грн.
-55%
Економія 600 грн.
від 490 грн.
1 090 грн.
-55%
Економія 600 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 50
- 52
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 87 см |
| Обхват стегон | 99 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 97 см |
| Склад1 | Віскоза-50% |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 390 грн.
490 грн.
-65%
Економія 900 грн.
від 490 грн.
1 390 грн.
-65%
Економія 900 грн.
Розмір—48
- 48
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Обхват стегон | 91 см |
| Довжина рукава | 57 см |
| Довжина виробу | 92 см |
| Склад1 | Віскоза-50% |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 390 грн.
490 грн.
-65%
Економія 900 грн.
від 490 грн.
1 390 грн.
-65%
Економія 900 грн.
Розмір—44
- 44
- 48
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік

