Фільтр
| Обхват грудей | 135 см |
| Обхват стегон | 137 см |
| Довжина рукава | 43,8 см |
| Довжина виробу | 93 см |
| Склад2 | Бавовна-30% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Клітинка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | Пояс з резинкою на кулісці |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 590 грн.
2 513 грн.
-30%
Економія 1 077 грн.
від 2 513 грн.
3 590 грн.
-30%
Економія 1 077 грн.
Розмір—52
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Принт
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 121,2 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Довжина виробу | 120 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Обхват стегон | 137 см |
| Довжина рукава | 41,5 см |
| Довжина виробу | 130 см |
| Склад2 | Бавовна-40% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Рукав | До ліктя, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 690 грн.
2 152 грн.
-20%
Економія 538 грн.
від 2 152 грн.
2 690 грн.
-20%
Економія 538 грн.
Розмір—56
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 56
- 58
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штапель/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | В боковому шві |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 390 грн.
1 673 грн.
-30%
Економія 717 грн.
від 1 673 грн.
2 390 грн.
-30%
Економія 717 грн.
Розмір—XL
- XL
Колір—Жовтий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 113 см |
| Довжина рукава | 52,5 см |
| Довжина виробу | 109 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
1 490 грн.
1 192 грн.
-20%
Економія 298 грн.
від 1 192 грн.
1 490 грн.
-20%
Економія 298 грн.
Розмір—48
- 42
- 48
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 91 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 59 см |
| Довжина виробу | 95 см |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 990 грн.
490 грн.
-75%
Економія 1 500 грн.
від 490 грн.
1 990 грн.
-75%
Економія 1 500 грн.
Розмір—40
- 40
- 42
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік

