Фільтр
| Обхват грудей | 109 см |
| Обхват стегон | 109 см |
| Довжина рукава | 23 см |
| Довжина виробу | 68,5 см |
| Склад2 | Віскоза-35% |
| Склад3 | Бавовна-20% |
| Склад4 | Нейлон-15% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 190 грн.
1 401 грн.
-36%
Економія 789 грн.
від 1 401 грн.
2 190 грн.
-36%
Економія 789 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 133 см |
| Обхват стегон | 133 см |
| Довжина рукава | 20 см |
| Довжина виробу | 70,5 см |
| Склад2 | Віскоза-35% |
| Склад3 | Бавовна-20% |
| Склад4 | Нейлон-15% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Glamour |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 090 грн.
1 672 грн.
-20%
Економія 418 грн.
від 1 672 грн.
2 090 грн.
-20%
Економія 418 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 110 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 290 грн.
1 465 грн.
-36%
Економія 825 грн.
від 1 465 грн.
2 290 грн.
-36%
Економія 825 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 114 см |
| Довжина рукава | 43 см |
| Довжина виробу | 95 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | За коліно |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 590 грн.
2 072 грн.
-20%
Економія 518 грн.
від 2 072 грн.
2 590 грн.
-20%
Економія 518 грн.
Розмір—52
- 52
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 49 см |
| Довжина виробу | 120 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Вовна-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
2 392 грн.
-20%
Економія 598 грн.
від 2 392 грн.
2 990 грн.
-20%
Економія 598 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина рукава | 30 см |
| Довжина виробу | 122 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Цільнокроєний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 590 грн.
2 297 грн.
-36%
Економія 1 293 грн.
від 2 297 грн.
3 590 грн.
-36%
Економія 1 293 грн.
Розмір—44
- 44
- 46
- 48
- 50
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 97 см |
| Обхват стегон | 121 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 290 грн.
2 105 грн.
-36%
Економія 1 185 грн.
від 2 105 грн.
3 290 грн.
-36%
Економія 1 185 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
- 56
Колір—Зелений
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина рукава | 59 см |
| Довжина виробу | 97 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 490 грн.
1 593 грн.
-36%
Економія 897 грн.
від 1 593 грн.
2 490 грн.
-36%
Економія 897 грн.
Розмір—52
- 52
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Довжина рукава | 66 см |
| Довжина виробу | 120 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Romantic |
| Матеріал | Віскоза/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Ліхтарик |
| Подія | Святковий |
Характеристики
3 190 грн.
1 786 грн.
-44%
Економія 1 404 грн.
від 1 786 грн.
3 190 грн.
-44%
Економія 1 404 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 49 см |
| Довжина виробу | 120 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Склад3 | Вовна-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
2 392 грн.
-20%
Економія 598 грн.
від 2 392 грн.
2 990 грн.
-20%
Економія 598 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Довжина рукава | 68 см |
| Довжина виробу | 118 см |
| Склад2 | Віскоза-50% |
| Сезон | Весна, Осінь, Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Клітинка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 290 грн.
2 105 грн.
-36%
Економія 1 185 грн.
від 2 105 грн.
3 290 грн.
-36%
Економія 1 185 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 87 см |
| Обхват талії | 83 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина рукава | 61,5 см |
| Довжина виробу | 128 см |
| Склад2 | Поліакрил-25% |
| Склад3 | Вовна-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 435 грн.
-52%
Економія 1 555 грн.
від 1 435 грн.
2 990 грн.
-52%
Економія 1 555 грн.
Розмір—44
- 44
- 46
- 50
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 49 см |
| Довжина виробу | 93 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Реглан |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
3 090 грн.
1 730 грн.
-44%
Економія 1 360 грн.
від 1 730 грн.
3 090 грн.
-44%
Економія 1 360 грн.
Розмір—S
- S
- M
- L
- XL
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 49 см |
| Довжина виробу | 93 см |
| Склад2 | Вовна-25% |
| Склад3 | Акрил-30% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Зі спущеним плечем, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 450 грн.
-44%
Економія 1 140 грн.
від 1 450 грн.
2 590 грн.
-44%
Економія 1 140 грн.
Розмір—S
- S
- M
- L
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 69 см |
| Довжина рукава | 36 см |
| Довжина виробу | 140 см |
| Склад2 | Нейлон-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Ліхтарик |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
4 290 грн.
2 745 грн.
-36%
Економія 1 545 грн.
від 2 745 грн.
4 290 грн.
-36%
Економія 1 545 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 125 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Ялинка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | Довгий, Розширений до низу |
| Подія | Святковий |
Характеристики
1 990 грн.
955 грн.
-52%
Економія 1 035 грн.
від 955 грн.
1 990 грн.
-52%
Економія 1 035 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват талії | 71,4 см |
| Обхват стегон | 91 см |
| Довжина рукава | 37,5 см |
| Довжина виробу | 94 см |
| Склад2 | Поліестер-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Святковий |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | До ліктя, Втачний |
| Подія | Святковий |
Характеристики
2 890 грн.
1 618 грн.
-44%
Економія 1 272 грн.
від 1 618 грн.
2 890 грн.
-44%
Економія 1 272 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 81 см |
| Довжина рукава | 37 см |
| Довжина виробу | 140 см |
| Склад2 | Нейлон-40% |
| Сезон | Літо, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Квіти |
| Довжина | Максі |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Пояс | В комплекті |
| Рукав | До ліктя, Ліхтарик |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
4 290 грн.
2 745 грн.
-36%
Економія 1 545 грн.
від 2 745 грн.
4 290 грн.
-36%
Економія 1 545 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

