Фільтр
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 89 см |
| Обхват стегон | 97,6 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 70 см |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Накладні |
| Рукав | Довгий втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 435 грн.
-52%
Економія 1 555 грн.
від 1 435 грн.
2 990 грн.
-52%
Економія 1 555 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Діловий |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Без рукав |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 590 грн.
890 грн.
-44%
Економія 700 грн.
від 890 грн.
1 590 грн.
-44%
Економія 700 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Жовтий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 105 см |
| Обхват стегон | 113,6 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 70 см |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Накладні |
| Рукав | Довгий втачний |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 990 грн.
1 435 грн.
-52%
Економія 1 555 грн.
від 1 435 грн.
2 990 грн.
-52%
Економія 1 555 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 61 см |
| Довжина виробу | 74 см |
| Склад2 | Віскоза-30% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Накладні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 090 грн.
1 170 грн.
-44%
Економія 920 грн.
від 1 170 грн.
2 090 грн.
-44%
Економія 920 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 105 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина виробу | 49 см |
| Склад2 | Еластан-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 190 грн.
571 грн.
-52%
Економія 619 грн.
від 571 грн.
1 190 грн.
-52%
Економія 619 грн.
Розмір—50
- 42
- 46
- 48
- 50
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 97 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 55 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Classic |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Присутня |
| Рукав | Довгий втачний |
| Фасон | Приталений |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 590 грн.
1 032 грн.
-60%
Економія 1 558 грн.
від 1 032 грн.
2 590 грн.
-60%
Економія 1 558 грн.
Розмір—46
- 44
- 46
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Осінь_Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Ацетат/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 290 грн.
472 грн.
-63%
Економія 818 грн.
від 472 грн.
1 290 грн.
-63%
Економія 818 грн.
Розмір—S
- S
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Осінь_Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Ацетат/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 290 грн.
472 грн.
-63%
Економія 818 грн.
від 472 грн.
1 290 грн.
-63%
Економія 818 грн.
Розмір—S
- S
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват талії | 99 см |
| Обхват стегон | 103 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 75 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
2 590 грн.
1 112 грн.
-57%
Економія 1 478 грн.
від 1 112 грн.
2 590 грн.
-57%
Економія 1 478 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 99 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 75 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Склад3 | Еластан-15% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Костюмка/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
2 590 грн.
1 112 грн.
-57%
Економія 1 478 грн.
від 1 112 грн.
2 590 грн.
-57%
Економія 1 478 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина рукава | 62 см |
| Довжина виробу | 74 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Жаккард/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
2 590 грн.
2 072 грн.
-20%
Економія 518 грн.
від 2 072 грн.
2 590 грн.
-20%
Економія 518 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики

