Фільтр
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват стегон | 93 см |
| Довжина виробу | 47,5 см |
| Склад1 | Ацетат-50% |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
490 грн.
-38%
Економія 300 грн.
від 490 грн.
790 грн.
-38%
Економія 300 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 87 см |
| Обхват стегон | 99 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Довжина виробу | 97 см |
| Склад1 | Віскоза-50% |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 390 грн.
490 грн.
-65%
Економія 900 грн.
від 490 грн.
1 390 грн.
-65%
Економія 900 грн.
Розмір—48
- 48
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Обхват стегон | 91 см |
| Довжина рукава | 57 см |
| Довжина виробу | 92 см |
| Склад1 | Віскоза-50% |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Еластан-20% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 390 грн.
490 грн.
-65%
Економія 900 грн.
від 490 грн.
1 390 грн.
-65%
Економія 900 грн.
Розмір—44
- 44
- 48
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 0 |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Довжина рукава | 0 |
| Довжина виробу | 85,5 см |
| Склад1 | Поліестер-70% |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Лайкра-15% |
| Сезон | Весна, Осінь |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | Ацетат/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 790 грн.
260 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
від 260 грн.
1 790 грн.
-85%
Економія 1 530 грн.
Розмір—46
- 42
- 44
- 46
- 48
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік

