Фільтр
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 107 см |
| Обхват стегон | 113 см |
| Довжина виробу | 46 см |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Металева нитка-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Шифон/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
553 грн.
-30%
Економія 237 грн.
від 553 грн.
790 грн.
-30%
Економія 237 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 103 см |
| Обхват стегон | 109 см |
| Довжина виробу | 46 см |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
553 грн.
-30%
Економія 237 грн.
від 553 грн.
790 грн.
-30%
Економія 237 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 87 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Довжина виробу | 52,4 см |
| Склад2 | Льон-35% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
990 грн.
693 грн.
-30%
Економія 297 грн.
від 693 грн.
990 грн.
-30%
Економія 297 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 89 см |
| Обхват стегон | 93 см |
| Довжина виробу | 47,5 см |
| Склад1 | Ацетат-50% |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
490 грн.
-38%
Економія 300 грн.
від 490 грн.
790 грн.
-38%
Економія 300 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік

