Фільтр
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина виробу | 93 см |
| Склад2 | Поліамід-30% |
| Склад3 | Лайкра-2% |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ЕкоШкіра/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 590 грн.
990 грн.
-38%
Економія 600 грн.
від 990 грн.
1 590 грн.
-38%
Економія 600 грн.
Розмір—48
- 48
- 52
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват талії | 56 см |
| Обхват стегон | 76 см |
| Довжина виробу | 105 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
690 грн.
390 грн.
-43%
Економія 300 грн.
від 390 грн.
690 грн.
-43%
Економія 300 грн.
Розмір—40
- 40
- 42
- 46
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік

