Фільтр
| Склад2 | Нейлон-20% |
| Склад3 | Бавовна-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Врізні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
5 890 грн.
4 123 грн.
-30%
Економія 1 767 грн.
від 4 123 грн.
5 890 грн.
-30%
Економія 1 767 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Нейлон-20% |
| Склад3 | Бавовна-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Врізні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
5 890 грн.
3 534 грн.
-40%
Економія 2 356 грн.
від 3 534 грн.
5 890 грн.
-40%
Економія 2 356 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 61,5 см |
| Довжина виробу | 63 см |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Ацетат/Целюлозні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
2 390 грн.
1 090 грн.
-54%
Економія 1 300 грн.
від 1 090 грн.
2 390 грн.
-54%
Економія 1 300 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік

