Фільтр
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Довжина рукава | 24 см |
| Довжина виробу | 44,5 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Короткий |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Довжина рукава | 24 см |
| Довжина виробу | 47 см |
| Склад2 | Віскоза-20% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Льон/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Кишені | Відсутні |
| Підкладка | Відсутня |
| Рукав | Короткий |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
3 290 грн.
2 303 грн.
-30%
Економія 987 грн.
від 2 303 грн.
3 290 грн.
-30%
Економія 987 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

