Фільтр
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
Характеристики
2 390 грн.
717 грн.
-70%
Економія 1 673 грн.
від 717 грн.
2 390 грн.
-70%
Економія 1 673 грн.
Розмір—54
- 52
- 54
Колір—Рожевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
1 194 грн.
-40%
Економія 796 грн.
від 1 194 грн.
1 990 грн.
-40%
Економія 796 грн.
Розмір—L
- L
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
1 390 грн.
-7%
Економія 100 грн.
від 1 390 грн.
1 490 грн.
-7%
Економія 100 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 105 см |
| Довжина рукава | 46 см |
| Довжина виробу | 46 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
796 грн.
-60%
Економія 1 194 грн.
від 796 грн.
1 990 грн.
-60%
Економія 1 194 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 62 см |
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
567 грн.
-70%
Економія 1 323 грн.
від 567 грн.
1 890 грн.
-70%
Економія 1 323 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 62 см |
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
567 грн.
-70%
Економія 1 323 грн.
від 567 грн.
1 890 грн.
-70%
Економія 1 323 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 58 см |
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
756 грн.
-60%
Економія 1 134 грн.
від 756 грн.
1 890 грн.
-60%
Економія 1 134 грн.
Розмір—52
- 52
Колір—Червоний
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
1 190 грн.
714 грн.
-40%
Економія 476 грн.
від 714 грн.
1 190 грн.
-40%
Економія 476 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
1 190 грн.
714 грн.
-40%
Економія 476 грн.
від 714 грн.
1 190 грн.
-40%
Економія 476 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Довжина рукава | 59 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
690 грн.
390 грн.
-43%
Економія 300 грн.
від 390 грн.
690 грн.
-43%
Економія 300 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий втачний |
| Фасон | Приталений |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
790 грн.
490 грн.
-38%
Економія 300 грн.
від 490 грн.
790 грн.
-38%
Економія 300 грн.
Розмір—L
- L
Колір—Зелений
В кошик
Купити в 1 клік

