Фільтр
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
2 390 грн.
573 грн.
-76%
Економія 1 817 грн.
від 573 грн.
2 390 грн.
-76%
Економія 1 817 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
596 грн.
-60%
Економія 894 грн.
від 596 грн.
1 490 грн.
-60%
Економія 894 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
Характеристики
2 390 грн.
573 грн.
-76%
Економія 1 817 грн.
від 573 грн.
2 390 грн.
-76%
Економія 1 817 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
955 грн.
-52%
Економія 1 035 грн.
від 955 грн.
1 990 грн.
-52%
Економія 1 035 грн.
Розмір—M
- M
- L
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
1 112 грн.
-25%
Економія 378 грн.
від 1 112 грн.
1 490 грн.
-25%
Економія 378 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 53 см |
| Довжина виробу | 58 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
756 грн.
-60%
Економія 1 134 грн.
від 756 грн.
1 890 грн.
-60%
Економія 1 134 грн.
Розмір—44
- 44
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 109 см |
| Довжина рукава | 46 см |
| Довжина виробу | 47 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
636 грн.
-68%
Економія 1 354 грн.
від 636 грн.
1 990 грн.
-68%
Економія 1 354 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 113 см |
| Довжина рукава | 46 см |
| Довжина виробу | 47 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
636 грн.
-68%
Економія 1 354 грн.
від 636 грн.
1 990 грн.
-68%
Економія 1 354 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Довжина рукава | 49,5 см |
| Довжина виробу | 66 см |
| Склад2 | Акрил-30% |
| Склад3 | Віскоза-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
1 512 грн.
-20%
Економія 378 грн.
від 1 512 грн.
1 890 грн.
-20%
Економія 378 грн.
Розмір—XL
- XL
Колір—Зелений
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина рукава | 49 см |
| Довжина виробу | 63,5 см |
| Склад2 | Акрил-30% |
| Склад3 | Віскоза-20% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Абстракція |
| Довжина | Подовжений |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 290 грн.
1 432 грн.
-37%
Економія 858 грн.
від 1 432 грн.
2 290 грн.
-37%
Економія 858 грн.
Розмір—S
- S
Колір—Жовтий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 58 см |
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
604 грн.
-68%
Економія 1 286 грн.
від 604 грн.
1 890 грн.
-68%
Економія 1 286 грн.
Розмір—48
- 48
- 52
- 54
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 62 см |
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
453 грн.
-76%
Економія 1 437 грн.
від 453 грн.
1 890 грн.
-76%
Економія 1 437 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу | 62 см |
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
453 грн.
-76%
Економія 1 437 грн.
від 453 грн.
1 890 грн.
-76%
Економія 1 437 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
1 190 грн.
571 грн.
-52%
Економія 619 грн.
від 571 грн.
1 190 грн.
-52%
Економія 619 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
1 190 грн.
571 грн.
-52%
Економія 619 грн.
від 571 грн.
1 190 грн.
-52%
Економія 619 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
1 190 грн.
952 грн.
-20%
Економія 238 грн.
від 952 грн.
1 190 грн.
-20%
Економія 238 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | Бавовна/Натуральні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Фасон | Вільний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
1 192 грн.
-20%
Економія 298 грн.
від 1 192 грн.
1 490 грн.
-20%
Економія 298 грн.
Розмір—Без розміру
- Без розміру
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Осінь_Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
1 190 грн.
952 грн.
-20%
Економія 238 грн.
від 952 грн.
1 190 грн.
-20%
Економія 238 грн.
Розмір—S
- S
Колір—Блакитний
В кошик
Купити в 1 клік

