Фільтр
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина рукава | 31 см |
| Довжина виробу | 59 см |
| Склад2 | Акрил-45% |
| Склад3 | Еластан-5% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | 3/4, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 90 см |
| Довжина рукава | 51,5 см |
| Довжина виробу | 56,5 см |
| Склад2 | Бавовна-50% |
| Склад3 | Акрил-35% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня /міні |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 290 грн.
1 603 грн.
-30%
Економія 687 грн.
від 1 603 грн.
2 290 грн.
-30%
Економія 687 грн.
Розмір—S
- S
- M
- L
- XL
Колір—Сірий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Довжина рукава | 54 см |
| Довжина виробу | 58 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Осінь, Весна |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міді |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
2 090 грн.
1 463 грн.
-30%
Економія 627 грн.
від 1 463 грн.
2 090 грн.
-30%
Економія 627 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Довжина рукава | 47 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Романтичний |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Святковий, повсякдень, офіс |
Характеристики
2 490 грн.
1 494 грн.
-40%
Економія 996 грн.
від 1 494 грн.
2 490 грн.
-40%
Економія 996 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
- 50
- 52
- 54
Колір—Чорний
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 48 см |
| Довжина виробу | 55 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Довжина рукава | 48 см |
| Довжина виробу | 55 см |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Поліестер-15% |
| Склад4 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Анімалістична |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень |
Характеристики
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
1 043 грн.
-30%
Економія 447 грн.
від 1 043 грн.
1 490 грн.
-30%
Економія 447 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
1 043 грн.
-30%
Економія 447 грн.
від 1 043 грн.
1 490 грн.
-30%
Економія 447 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
845 грн.
-50%
Економія 845 грн.
від 845 грн.
1 690 грн.
-50%
Економія 845 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
845 грн.
-50%
Економія 845 грн.
від 845 грн.
1 690 грн.
-50%
Економія 845 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Зима, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 690 грн.
845 грн.
-50%
Економія 845 грн.
від 845 грн.
1 690 грн.
-50%
Економія 845 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Короткий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 76 см |
| Довжина рукава | 21 см |
| Довжина виробу | 53 см |
| Склад2 | Акрил-50% |
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Короткий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Сезон | Літо, Весна |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Короткий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
945 грн.
-50%
Економія 945 грн.
від 945 грн.
1 890 грн.
-50%
Економія 945 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Довжина рукава | 42 см |
| Довжина виробу | 55 см |
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 890 грн.
945 грн.
-50%
Економія 945 грн.
від 945 грн.
1 890 грн.
-50%
Економія 945 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 113 см |
| Довжина рукава | 46 см |
| Довжина виробу | 47 см |
| Склад2 | Поліестер-40% |
| Склад3 | Еластан-10% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Міні |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Довгий, Зі спущеним плечем |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 990 грн.
796 грн.
-60%
Економія 1 194 грн.
від 796 грн.
1 990 грн.
-60%
Економія 1 194 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Спандекс-25% |
| Склад3 | Нейлон-25% |
| Сезон | Зима, Весна, Осінь |
| Стиль | Кежуал |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Середня |
| Кишені | Відсутні |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
1 490 грн.
745 грн.
-50%
Економія 745 грн.
від 745 грн.
1 490 грн.
-50%
Економія 745 грн.
В кошик
Купити в 1 клік

