Фільтр
| Сезон | Осінь, Зима |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
490 грн.
-17%
Економія 100 грн.
від 490 грн.
590 грн.
-17%
Економія 100 грн.
Розмір—XL
- XL
- XXL
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 87 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 35 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
390 грн.
-51%
Економія 400 грн.
від 390 грн.
790 грн.
-51%
Економія 400 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 87 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Довжина рукава | 35 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
390 грн.
-51%
Економія 400 грн.
від 390 грн.
790 грн.
-51%
Економія 400 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 75,8 см |
| Обхват стегон | 86 см |
| Довжина рукава | 32 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
390 грн.
-51%
Економія 400 грн.
від 390 грн.
790 грн.
-51%
Економія 400 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 48
- 50
Колір—Помаранчевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Обхват стегон | 86 см |
| Довжина рукава | 32 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
390 грн.
-51%
Економія 400 грн.
від 390 грн.
790 грн.
-51%
Економія 400 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
Колір—Бірюзовий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Обхват стегон | 86 см |
| Довжина рукава | 32 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
790 грн.
390 грн.
-51%
Економія 400 грн.
від 390 грн.
790 грн.
-51%
Економія 400 грн.
Розмір—42
- 42
- 44
- 46
- 48
Колір—Рожевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Мінімальна |
| Рукав | Короткий, Цільнокроєний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
790 грн.
390 грн.
-51%
Економія 400 грн.
від 390 грн.
790 грн.
-51%
Економія 400 грн.
Розмір—XS
- XS
Колір—Бежевий
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 67 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
390 грн.
-34%
Економія 200 грн.
від 390 грн.
590 грн.
-34%
Економія 200 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 67 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
390 грн.
-34%
Економія 200 грн.
від 390 грн.
590 грн.
-34%
Економія 200 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина виробу | 67 см |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
390 грн.
-34%
Економія 200 грн.
від 390 грн.
590 грн.
-34%
Економія 200 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Довжина рукава | 33 см |
| Довжина виробу | 56 см |
| Склад1 | Віскоза-95% |
| Склад2 | Спандекс-5% |
| Сезон | Весна, Літо |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Характеристики
590 грн.
390 грн.
-34%
Економія 200 грн.
від 390 грн.
590 грн.
-34%
Економія 200 грн.
Розмір—44
- 44
Колір—Синій
В кошик
Купити в 1 клік

