Фільтр
| Обхват грудей | 78 см |
| Обхват талії | 71 см |
| Обхват стегон | 79,2 см |
| Довжина рукава | 61,3 см |
| Довжина виробу | 52,2 см |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-20% |
| Сезон | Осінь, Зима |
| Стиль | Mix |
| Матеріал | ТрикотажМасло/Змішані |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Візерунок | Смужка |
| Довжина | Середня |
| Еластичність тканини | Еластична |
| Рукав | Довгий, Втачний |
| Подія | Повсякдень, офіс |
Характеристики
990 грн.
590 грн.
-40%
Економія 400 грн.
від 590 грн.
990 грн.
-40%
Економія 400 грн.
Розмір—42
- 42
Колір—Білий
В кошик
Купити в 1 клік

